Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, HIGHLINE version
- With 1 accessory compartment
- With 2 device compartment
- High-quality workmanship with birch multiplex 10 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 32mm with rounded edges
- 8 hinged, chromium plated case handles
- Edge mounting handle
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 32 mm |
| Case handle | 8 pc/pcs |
| Edge mounting handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Material | Birch multiplex, 10 mm |
| Color | Black, laminated |
| Accessory compartment | 17 cm x 15 cm x 44 cm |
| Device compartment | 42 cm x 46 cm x 44 cm |
| Dimensions | Length:100 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 73 cm |
| Weight | 42.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!