Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors
- 4 x built-in stacking trays in the cover
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 72 cm x 47 cm x 48 cm |
| Compartment dimensions | 30.5 cm x 22.5 cm x 48 cm |
| Device compartment | 18 cm x 22.5 cm x 43.5 cm |
| Accessory compartment | 7.5 cm x 46.5 cm x 24 cm |
| Dimensions | Length:77 cm |
| Width | 52 cm |
| Depth | 64 cm |
| Weight | 24.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!