Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- 6.5 mm,
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Use of brands | Branded hardware |
| Device compartment | 16 cm x 19 cm x 13.5 cm |
| Inside dimensions | 42.5 cm x 43 cm x 18 cm |
| Accessory compartment | 10.5 cm x 43 cm x 18 cm |
| Material thickness | 6.5 mm |
| Dimensions | Width:51 cm |
| Depth | 46 cm |
| Height | 27 cm |
| Weight | 8.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!