Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 4 device compartments
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, red, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Red, laminated |
| Accessory compartment | 98.5 cm x 12.5 cm x 20 cm |
| Device compartment | 18.5 cm x 24 cm x 20 cm |
| Inside dimensions | 92.5 cm x 36.5 cm x 20 cm |
| Dimensions | Width:104 cm |
| Depth | 43 cm |
| Height | 41 cm |
| Weight | 18.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!