Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, HIGHLINE version
- For optimal security
- With accessory compartment
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, black, laminated
- Interior with felt cover
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 3 hinged, chromium plated case handles
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Rubber feet
- Branded hardware
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 3 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | Rubber feet |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Black, laminated; dark brown, laminated |
| Inside dimensions | 60 cm x 40.5 cm x 31 cm |
| Device compartment | 9 cm x 47 cm x 31 cm |
| Accessory compartment | 12 cm x 40 cm x 31 cm |
| Dimensions | Width:64.5 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 34.5 cm |
| Weight | 13.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!