Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, PRO version
- High-quality workmanship with birch multiplex 6 mm, dark brown
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 1 high-quality butterfly lock
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:1 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 6 mm, laminated |
| Color | Dark brown |
| Device compartment | 18 cm x 18.5 cm x 23 cm |
| Accessory compartment | 10 cm x 40 cm x 24 cm |
| Dimensions | Width:52 cm |
| Depth | 43 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 8.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!