Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 5 compartments
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 35mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- Edge mounting handle
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- 2 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
- With title block
Scope of delivery
- 1 x case
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power connection | Mains input via IP T-Con (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Cable length | 1.2 m |
| Device fuse | 5 x 20 mm, F 5 A fuse replaceable |
| Aluminum profile frames | 35 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Edge mounting handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 2 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 15 cm x 46 cm x 30 cm |
| Accessory compartment | 8.5 cm x 46 cm x 30 cm |
| Material thickness | 9 mm |
| Dimensions | Length:98 cm |
| Width | 53 cm |
| Depth | 56 cm |
| Weight | 28.65 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!