Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 4 device compartments
- With 1 accessory compartment
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 35mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- Edge mounting handle
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
- With title block
Scope of delivery
- 1 x case
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power connection | Mains input via IP T-Con (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Cable length | 1.2 m |
| Device fuse | 5 x 20 mm, F 5 A fuse replaceable |
| Aluminum profile frames | 35 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Edge mounting handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Color | Black, laminated |
| Accessory compartment | 10 cm x 51 cm x 36 cm |
| Device compartment | 19 cm x 51 cm x 36 cm |
| Material thickness | 9 mm |
| Dimensions | Width:115 cm |
| Depth | 58 cm |
| Height | 58 cm |
| Weight | 35.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!