Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- Cable bushing allows loading the devices inside
- With accessory compartment
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 20mm with rounded edges
- Hinged, chromium plated case handle
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Rubber feet
Scope of delivery
Paraméterek
| Aluminum profile frames | 20 mm |
| Case handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | Rubber feet |
| Material | Birch multiplex |
| Color | Black; dark brown, laminated |
| Accessory compartment | 9.8 cm x 25.5 cm x 7 cm |
| Inside dimensions | 30.5 cm x 52 cm x 15 cm |
| Device compartment | 14.5 cm x 11.5 cm x 12 cm |
| Material thickness | 7 mm |
| Dimensions | Width:33.2 cm |
| Depth | 55 cm |
| Height | 22 cm |
| Weight | 5.80 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!