Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 2 device compartments
- With 1 accessory compartment
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Castors
- 4 x built-in stacking trays in the cover
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | Castors |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Compartment dimensions | 24 cm x 33.5 cm x 44 cm |
| Accessory compartment | 8 cm x 33.5 cm x 15 cm |
| Inside dimensions | 56 cm x 33.5 cm x 44 cm |
| Dimensions | Width:62.5 cm |
| Depth | 38.5 cm |
| Height | 64 cm |
| Weight | 18.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!