Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, PRO version
- With accessory compartment
- With 2 device compartments
- 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Branded hardware
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 38.5 cm x 40 cm x 23 cm |
| Accessory compartment | 10 cm x 48 cm x 23 cm |
| Inside dimensions | 87 cm x 48 cm x 23 cm |
| Material thickness | 7 mm |
| Dimensions | Width:92 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 52 cm |
| Weight | 13.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!