Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case, PRO version
- 6 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Hinged, chromium plated case handle
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Color | Dark brown, laminated |
| Outer compartment | 100 cm x 5 cm x 15 cm |
| Inside dimensions | 100 cm x 25.5 cm x 15 cm |
| Middle compartment | 100 cm x 8.5 cm x 15 cm |
| Material thickness | 6 mm |
| Dimensions | Length:104 cm |
| Width | 30 cm |
| Depth | 22.5 cm |
| Weight | 9.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!