Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, PRO version
- High-quality workmanship with birch multiplex , dark brown, laminated
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 22.5 cm x 18 cm x 24 cm |
| Inside dimensions | 45 cm x 18 cm x 24 cm |
| Dimensions | Width:52 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 34.5 cm |
| Weight | 4.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!