Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, black
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 32mm with rounded edges
- 3 hinged, chromium plated case handles
- 1 high-quality butterfly lock
- Branded hardware
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Aluminum profile frames | 32 mm |
| Case handle | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:1 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm, laminated |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:48.5 cm |
| Depth | 30.5 cm |
| Height | 35 cm |
| Weight | 8.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!