Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Hood case with castors, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with birch multiplex 10 mm, dark brown, laminated
- Castors
- Branded hardware
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Transport aid | Castors |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 10 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 186.5 cm x 11.5 cm x 118 cm |
| Inside dimensions | 195 cm x 44 cm x 120.5 cm |
| Width | Maximum:187 cm |
| Minimum | 172 cm |
| Dimensions | Length:199 cm |
| Width | 47 cm |
| Depth | 137.5 cm |
| Weight | 74.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!