Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Hood case with castors, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with birch multiplex , dark brown, laminated
- Castors
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Transport aid | Castors |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 172 cm x 7 cm x 111 cm |
| Inside dimensions | 180 cm x 35 cm x 111 cm |
| Width | Maximum:172 cm |
| Minimum | 157 cm |
| Dimensions | Width:183.5 cm |
| Depth | 38.5 cm |
| Height | 126 cm |
| Weight | 59.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!