Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued , dark brown, laminated
- Interior with foam padding
cover with felt cover - Interior with foam padding
- Removable cover
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 4 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:4 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Plywood multi-layer glued; birch multiplex |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 123.5 cm x 17 cm x 77 cm |
| Inside dimensions | 132 cm x 34 cm x 77 cm |
| Width | Maximum:124 cm |
| Minimum | 109 cm |
| Dimensions | Width:136 cm |
| Depth | 38.5 cm |
| Height | 77 cm |
| Weight | 41.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!