Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, PRO version
- With 2 device compartments
- With accessory compartment
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 1 high-quality butterfly lock
- Made in Germany
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:1 pc/pcs |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Accessory compartment | 45.5 cm x |
| Device compartment | 18 cm x 25 cm x 22 cm |
| Inside dimensions | 45.5 cm x |
| Dimensions | Width:49.5 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 47 cm |
| Weight | 10.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!