Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- , dark brown, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- Branded hardware
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | Branded hardware |
| Color | Dark brown, laminated |
| Inside dimensions | 60 cm x 34 cm x 25.5 cm |
| Device compartment | 60 cm x 19 cm x 25.5 cm |
| Dimensions | Length:69.5 cm |
| Width | 35.5 cm |
| Height | 47 cm |
| Weight | 13.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!