Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued , black
- Interior with foam padding
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 high-quality butterfly locks
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Material | Plywood multi-layer glued, laminated |
| Color | Black |
| Device compartment | 10 cm x 38.5 cm x 17 cm |
| Dimensions | Width:62.5 cm |
| Depth | 47 cm |
| Height | 24.5 cm |
| Weight | 9.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!