Leírás
Compact SpeakON (NL4M) breakout box with 2 side outlets
- Ideal for extending or distributing speaker cables e.g. in PA applications
- Can be installed quickly and easily using RigPort clamps
- Built with NEUTRIK connector
Scope of delivery
- 1 x device
Paraméterek
| IP classification | IP20 |
| Plug A | 1 x 4-pol SpeakON mounting version (F) |
| Plug B | 3 x 4-pol SpeakON mounting version (F) |
| Use of brands | Built with NEUTRIK connector |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:13.0 cm |
| Width | 5.5 cm |
| Height | 4 cm |
| Weight | 0.14 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!