Leírás
Inconspicuous electret lavalier microphone
- Provides high-quality voice pickup
- For attaching to the user's tie, shirt or collar
- Polar pattern: Omnidirectional
Scope of delivery
- 1 x microphone
- 2 x windshield
- 1 x bag
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Type | Lavalier microphone |
| Power supply | 1.5-9V DC |
| Power connection | Via 3.5 mm jack (mono) |
| Cable length | 1.2 m |
| Capsule type | Electret |
| Size | Ø 8 mm x 18 mm |
| Polar pattern | Omnidirectional |
| Frequency range | 50 - 20000 Hz |
| S/N ratio | >65 dB |
| Sensitivity | -39 dB |
| Impedance | 2200 Ohm |
| Switch | Without |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Weight | 0.02 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!