Leírás
- Built with NEUTRIK connector
- Helukabel
- Made in Germany
Scope of delivery
- 1 x XLR cable
Paraméterek
| Cable construction | 2 x 0.34 mm² |
| Cable length | 1 m |
| Plug A | 1 x 3-pin XLR (F), Typ NC3FXX |
| Plug B | 1 x no connector/cable only |
| Use of brands | Built with NEUTRIK connector |
| Helukabel | |
| Color | Black |
| Dimensions | Diameter:Ø 0.64 cm |
| Weight | 0.08 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!