Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Cable reel with DMX cable
- Schill cable reel, black
- For long cable runs
- High-quality DMX cable
- Adheres to the DMX standard USITT DMX-512/1990/-A
- Highly flexible
- Electric cable with good shielding
- Robust version
- For building DMX controlled lighting systems, LED spotlights etc.
- Built with NEUTRIK connector
- Made in Germany
Scope of delivery
Paraméterek
| Cable construction | 2 x 0.22 mm² DMX cable |
| Cable length | 50 m |
| Plug A | 1 x 3-pin XLR (M), Typ NC3MXX black |
| Plug B | 1 x 3-pin XLR (F), Typ NC3FXX black |
| Use of brands | Built with NEUTRIK connector |
| Material | Special rubber |
| Color | Black |
| Dimensions | Diameter:Ø 23.50 cm |
| Weight | 3.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!