Leírás
Megérkezett a Prodipe közkedvelt, nagymembrános kondenzárormikrofonjának második kiadása, a Prodipe STC-3D MK2 Lanen. A mikrofon a Prodipe és a közismert francia hangmérnök, Ludovic Lanen együttműködésének eredménye. A mikrofon hangszerek és ének felvételére egyaránt alkalmas profi minőségben.. A mikrofonon három különböző karakterisztikát kapcsolhatunk, vese gömb és nyolcas. A mély vágó szűrő mellett egy 10dB-es csillapítás kapcsolót is elhelyeztek rajta, amelynek köszönhetően a mikrofon alap 130dB SPL-es hangnyomás terhelhetőségét további 10dB-el növeli, így a mikrofon maximális hangyomás terhelhetősége 140dB SPL. A mikrofon színpadon és stúdióban is egyaránt megállja a helyét. A selymes és neutrális hangzásának eredményeként részletgazdag felvételeket készíthetünk vele.
Paraméterek
| Típus | Nagymembrános kondenzátor |
| Iránykarakterisztika | gömb, kardioid (vese), kétirányú (nyolcas) |
| Tengely | merőleges |
| Frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Kimeneti impedancia | 200 Ohm |
| Maximális bemeneti hangnyomás | 130dB SPL, 140dB SPL (10dB pad esetén) |
| Kimeneti csatlakozó | XLR |
| Fantom táp igény | +48 V |
| Átmérő | 54 mm |
| Hossz | 201 mm |
| Súly | 590 g |