Leírás
Pioneer DJ HDJ-CUE1:
Függetlenül attól, hogy DJ-ként játszik egy buliban, vagy csak zenehallgatás cáljából használja, HDJ-CUE1 modell kiválló minőséget biztosít önnek. Tiszta és egyben hangos hangzásvilága kifejezetten úgy hangolódik, hogy a legtöbbet hozza ki a mélyfrekvenciás hangokból. A mélyfrekvenciás hangok mellett, egyaránt érezheti a közép- és magasfrekvenciás hangok csúcsminőségű tisztaságát is.
Kényelmes profi stílusú kialakítás:
A HDJ-CUE1 DJ fejhallgatót úgy tervezték, hogy otthoni megjelenése mellett otthoni érzést nyújtson. Könnyedén összehajtható, ha táskában vagy egyéb tároló eszközben szeretné hordozni. A forgó mechanizmusa lehetővé teszi, hogy a fülpárnákat 90 fokkal el lehessen forgatni. Rövid, tekercselt kábelének köszönhetően könnyedén és szabadon mozoghat, akár zenélés közben is. HDJ-CUE1 modelleket úgy tervezték, hogy megbírkózzanak szinte minden felhasználással. Minden mozgó alkatrészt egy erőteljes strababírósági tesztnek vetettek alá, ahol kivállóan megállta a helyét. Az extra erős fémcsúszkák magabiztosságot nyújtanak és meghosszabbítják a DJ fejhallgató élettartamát.
Paraméterek
| Konstrukció | Zárt, Fülre simuló |
| Frequencia átvitel | 5 Hz to 30,000 Hz |
| Impedancia | 32 Ω |
| Érzékenység | 104 dB |
| Csatlakozás | 3,5mm Jack |
| Maximum hangnyomás | 2,000 mW |
| Súly | 215 g (kábel nélkül) |
| Tartozékok | 1.2 m tekercselt kábel (kinyújtva 1.8 m) használati utasítás |