Leírás
CDM lamp
- Tube-shaped
- Operation with conventional or electronic devices
- Good color rendering index (CRI)
- Suitable for outdoor use
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 88 |
| Nominal wattage | 70 W |
| Base | G-12 |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Color temperature | 3000K |
| Color rendering index (CRI) | 84 Ra |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 10000 h |
| Luminous flux | 6400 lm |
| Lamp current | 0.98 A |
| Dimensions (LxD) | 103x20 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!