Leírás
An indispensable means of decoration
- Countless number of application possibilities
- Already existing a good number of years, the "black light effect" is still fascinating: white textiles and objects as well as fluorescent material brightly flash up in darkness!
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x illuminant
Paraméterek
| Operating voltage | 42 |
| Nominal wattage | 6 W |
| Base | G-5 |
| Lamp type | Fluorescent tube |
| Beam angle | 360° |
| Color of light | UV-reflecting |
| Lead time | 180 s |
| Construction | Tube T5 |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 10° C |
| Burning position | P30 (horizontal ±30°) |
| Lamp life | 8000 h |
| Lamp current | 0.17 A |
| Dimensions (LxD) | 220x16 mm |
| Dimensions | Length:22 cm |
| Weight | 0.02 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!