Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
HTI-lamp
- Very short arc
- Spectrum similar to daylight
- Compact design
- High light output
- Hot restrike
- Good color rendering index (CRI)
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 100 |
| Nominal wattage | 300 W |
| Base | SFc10 |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Lamp specification | Hot restrike |
| Color temperature | 6500K |
| Color rendering index (CRI) | 85 Ra |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 750 h |
| Luminous flux | 22000 lm |
| Lamp current | 4.3 A |
| Dimensions (LxD) | 93x16 mm |
| Weight | 0.04 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!