Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Passive speaker with 6.5" woofer, 0.5" driver and 10 W RMS
- 2-way system with 16.5 cm woofer (6.5") and 1.5 cm tweeter (0.5")
- Mounted with an aluminum tube and integrated audio cable
- Ideal for covering large areas from high ceilings
- Scratchproof and shockproof
- Available in various colors
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
Scope of delivery
- 1 x speaker
- 1 x user manual
- 1 x distance tube
- 1 x rosette
- 1 x mounting material
Manuals
ManualsParaméterek
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Power | Program:20W |
| Rated | 10W RMS |
| Frequency range | 100 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 93 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 106 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Speaker | 1 x woofer 6.5" |
| PP polypropylene | |
| Tweeter 0.5" | |
| Type of speaker | Pendant speaker; coaxial speaker |
| Material | ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Color | Black, scratchproof and shockproof |
| Dimensions | Height:66 cm |
| Diameter | Ø 21 cm |
| Weight | 1.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!