Leírás
Passive speaker with 5.5" woofer, 0.5" driver and 10 W RMS
- 2-way system with 14 cm woofer (5.5") and 1.5 cm tweeter (0.5")
- Mounted with an aluminum tube and integrated audio cable
- Ideal for covering large areas from high ceilings
- Black metal grille
- Scratchproof and shockproof
- Available in various colors
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x distance tube
- 1 x rosette
- 1 x hooks
Manuals
ManualsParaméterek
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Cable length | 0.55 m |
| Power | Program:20W |
| Rated | 10W RMS |
| Frequency range | 150 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 92 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 105 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Speaker | 1 x woofer 5.5" |
| PP polypropylene | |
| Tweeter 0.5" | |
| Type of speaker | Pendant speaker; coaxial speaker |
| Material | ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Color | Black, scratchproof and shockproof |
| Dimensions | Height:64 cm |
| Diameter | Ø 18 cm |
| Weight | 1.30 kg |
| Distance tube | |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
| Dimensions | Length:42 cm |
| Diameter | Ø 1 cm |
| Rosette | |
| Material | Plastic |
| Color | Silver |
| Dimensions | Diameter:Ø 9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!