Leírás
5" speaker, 100 V, 10 W RMS
- 13 cm full-range speaker (5")
- 2 m connection cable with canopy and integrated steel wire
- Ideal for covering large areas from high ceilings
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
Scope of delivery
- 1 x speaker
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:20W |
| Rated | 10W RMS |
| Frequency range | 150 - 15000 Hz |
| Sensitivity | 92 dB |
| Max. SPL | 97 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Power tapping | 2.5W; 5W; 10W RMS via no connector/cable only switchable |
| Speaker | 1 x full range loudspeaker 5" |
| Type of speaker | Pendant speaker |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Dimensions | Height:17.5 cm |
| Diameter | Ø 18 cm |
| Weight | 1.10 kg |
| Cable construction | 4 x 0.3 mm² audio cable |
| Cable length | 1.8 m |
| Color | White |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!