Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Weather-proof 8" speaker (IP44) with mount, public address systems 100V, 20 W RMS
- 2-way coaxial system
- 1.8 m connection cable with integrated steel wire for the installation
- Ideal for covering large areas from high ceilings
- Scratchproof and shockproof
- Suitable for outdoor use IP44
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP44 |
| Power | Program:40W |
| Rated | 20W RMS |
| Frequency range | 130 - 15000 Hz |
| Sensitivity | 92 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Power tapping | 5W; 10W; 20W RMS via no connector/cable only switchable |
| Speaker | 1 x full range loudspeaker 8" |
| Type of speaker | Pendant speaker |
| Material | ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Color | White, scratchproof and shockproof |
| Dimensions | Depth:23 cm |
| Height | 25.4 cm |
| Diameter | Ø 25.4 cm |
| Weight | 2.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!