Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
6" speaker, 100 V, 30 W RMS
- 2-way coaxial system
- Ceiling installation with supplied steel wires
- Scratchproof and shockproof
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x speaker
- 3 x safety bond
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:60W |
| Rated | 30W RMS |
| Frequency range | 110 - 18000 Hz |
| Sensitivity | 92 dB (1W/1m) |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Power tapping | 7.5W; 15W; 30W RMS via screw terminal switchable |
| Speaker | 1 x woofer 6" |
| 1 x tweeter | |
| Type of speaker | Pendant speaker |
| Material | ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Color | White, scratchproof and shockproof |
| Dimensions | Depth:30.2 cm |
| Height | 37.8 cm |
| Diameter | Ø 37.8 cm |
| Weight | 2.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!