Leírás
Wall mount for speaker systems, pivotable and tiltable, maximum load 20 kg
- For speaker systems up to 20 kg
- Movable and tiltable
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 20 kg |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Wallmount (speakerboxes) |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black, painted |
| Dimensions | Width:12 cm |
| Depth | 38.5 cm |
| Height | 25 cm |
| Weight | 1.67 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!