Leírás
Weather-proof 2-way speaker (IP44) , LF: 4" HF: 1", 20 W RMS , Ø 12 cm
- 2-way system with 10 cm woofer (4") and 2.5 cm tweeter (1")
- 8-ohm speaker system
- Durable plastic cabinet
- Suitable for outdoor use IP44
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels
Scope of delivery
- 1 x speaker
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP44 |
| Power | Program:30W |
| Rated | 20W RMS |
| Frequency range | 155 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 88 dB |
| Impedance | 8 ohms |
| Connections | Solder tail |
| Speaker | 1 x woofer 4" |
| Compression tweeter highs 1" | |
| Type of speaker | Flush-mount speaker; coaxial speaker |
| Mounting dimensions | Ø 12 cm |
| Mounting depth | 53 mm |
| Dimensions | Width:14.1 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 14.1 cm |
| Weight | 0.51 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!