Leírás
Replacement microphone for WAMS-65BT PA system
- Polar pattern: Cardioid
Scope of delivery
- 1 x microphone
- 1 x user manual
- 1 x declaration of conformity
Manuals
ManualsParaméterek
| Type | Hand-held transmitter |
| Power supply | 3V DC |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Capsule type | Dynamic |
| Polar pattern | Cardioid |
| Battery | 2 x Mignon (AA) (not included) |
| Carrier frequency | 865.0 MHz |
| Frequency selection | Fixed frequencies |
| Status LED | Power |
| Switch | On/off/mute switch |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:26 cm |
| Diameter | Ø 4.0 cm |
| Weight | 0.13 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!