Leírás
Replacement microphone for WAMS-10BT2 MK2
- Polar pattern: Cardioid
- Operating range up to 60m
Scope of delivery
- 1 x microphone
Manuals
ManualsParaméterek
| Type | Hand-held transmitter |
| Capsule type | Dynamic |
| Polar pattern | Cardioid |
| Battery | Mignon (AA) (not included) |
| Range | Range up to 60m |
| Carrier frequency | 865 MHz |
| RF power output | 10 mW |
| Frequency selection | Fixed frequencies |
| Switch | On/off switch |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:24 cm |
| Diameter | Ø 4.6 cm |
| Weight | 0.17 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!