Leírás
Hand-held microphone for VHF-100 receivers
- Polar pattern: Cardioid
- Operating range up to 30m with line-of-sight
- License free in germany
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power connection | Battery/battery pack |
| Capsule type | Dynamic |
| Polar pattern | Cardioid |
| Battery | 1 x Mignon (AA) (not included) |
| Range | Range up to 30m with line-of-sight |
| Frequency band | VHF |
| RF power output | 10 mW |
| Switch | On/off switch; mute control |
| Material | Plastic |
| Dimensions | Length:24 cm |
| Diameter | Ø 5 cm |
| Weight | 0.18 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!