Leírás
Headset microphone for E-FLEX bodypack transmitter
- Polar pattern: Cardioid
Scope of delivery
- 1 x microphone
- 1 x windshield
Paraméterek
| Type | Headset microphone |
| Power supply | 1-5V |
| Power connection | Mains input via Mini XLR (F) 3-pin |
| Cable length | 1.25 m |
| Capsule type | Condenser |
| Polar pattern | Cardioid |
| Frequency range | 20 - 16000 Hz |
| S/N ratio | >50 dB |
| Sensitivity | -47 dB |
| Impedance | 680 Ohm |
| Connector type | Mini XLR (F) 3-pin |
| Material | Metal; plastic |
| Color | Black |
| Weight | 0.03 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!