Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
2 monitor stands with table clamp, adjustable inclination and height, max. load 20 kg
- Particularly suited for near-field monitors
- With rubberized mounting area
- Vertical inclination angle adjustable
- The telescopic tube is additionally fixed with a safety pin
- Adjustable height
- 2 pieces per set
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x plate
- 1 x user manual
- 1 x clamp
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 20 kg |
| Height | Maximum:37 cm |
| Minimum | 27 cm |
| Type (general stands) | Speaker stand/manual |
| Clamp area | 0 - 50 mm |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Storage area | 24 cm x 20 cm |
| Weight | 3.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!