Leírás
Adjustable stand 31-52 cm, max. load 25 kg
- Particularly suited for near-field monitors
- Easy to assemble
- The article is delivered dismantled
- Adjustable height
- Made in Europe
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x hex key
- 6 x foam padding
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Setup | Easy to assemble |
| Maximum carrying capacity | 25 kg |
| Height | Maximum:52 cm |
| Minimum | 31 cm |
| Type (general stands) | Speaker stand/manual |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Storage area | 23 cm x 23 cm |
| Weight | 2.14 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!