Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Multifrequency transmitter for the WAMS-05
- Operation in the low-interference UHF band
- Sensitivity adjustable
- Polar pattern: Omnidirectional
- Operating range up to 70m with line-of-sight
- UHF 863 - 865 MHz License-free and approved in Europe
- LCD display
- Charge status indicator
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Type | Bodypack with microphone |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Capsule type | Condenser |
| Polar pattern | Omnidirectional |
| Battery | 2 x Mignon (AA) (not included) |
| Frequency range | 50 - 18000 Hz |
| Range | Range up to 70m with line-of-sight |
| Frequency band | UHF 863 - 865 MHz |
| Frequency stability | ± 0.005 % |
| RF power output | 10 mW |
| Modulation | FM |
| Display type | LCD display |
| Display | Charge status indicator , frequency , channel |
| Connections | Input:microphone via 1 x mini XLR (M) 3-pin mounting version |
| Dimensions | Width:6.4 cm |
| Depth | 2.6 cm |
| Height | 8.8 cm |
| Weight | 0.186 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!