Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-quality steel winch-stand
- Plug-in adapter plate for speakers without flange
- Tube diameter: Ø 35 mm
- Adjustable height
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x adapter
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Height | Maximum:210 cm |
| Minimum | 130 cm |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Speaker stand/wind up |
| Material | Steel |
| Color | Black, painted |
| Weight | 5.05 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!