Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Optional pocket receiver for IEM-1000, 823-832 MHz
- Multifrequency in-ear monitoring receiver set with mini earphones, supplied in a practical transport case
- Operation in the Duplex Gap 823-832 MHz
- Pilot frequency squelch technology delete wireless RF interference
- Adjustable headphones output
- Lock function for prevents undesired changes to settings
- Belt clip
- UHF 823 - 832 MHz License-free and approved in large parts of Europe
- LCD display
- Charge status indicator
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Type | In-ear monitor |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Battery | 2 x Mignon (AA) (not included) |
| Number of channels | 1 |
| Frequency band | UHF 823 - 832 MHz |
| Frequency selection | 37 switchable frequencies |
| In 10 groups with up to 6 preset frequencies each | |
| Display type | LCD display |
| Display | Charge status indicator , RF signal level , frequency |
| Connections | Output:headphones via 1 x 3.5 mm jack (stereo) mounting version |
| Switch | On/off switch |
| Dimensions | Width:6.6 cm |
| Depth | 2.2 cm |
| Height | 10.8 cm |
| Weight | 0.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!