Leírás
Speaker stand for BOB speakers, extendable up to 170 cm
- Tube diameter: Ø 30 mm
- Adjustable height
- Scratchproof and shockproof
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 14 kg |
| Height | Maximum:195 cm |
| Minimum | 107 cm |
| Adjustable in 6 steps with locking pin | |
| Attachment system | M10 thread |
| Type (general stands) | Speaker stand/manual |
| Material | Steel |
| Color | Black, painted; , scratchproof and shockproof |
| Main pipe diameter | Ø 3 cm |
| Extension tube diameter | Ø 2.5 cm |
| Weight | 2.15 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!