Leírás
Adapter
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 50 kg |
| Attachment system | Tube:Ø 35mm |
| M8 thread | |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:9.5 cm |
| Diameter | Ø 9 cm |
| Weight | 0.29 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!