Leírás
High-quality multicore cable
- Balanced
- Highly flexible
- Constant shielding
- High durability, tread-resistant
- Multicolor connectors for quick differentiation
- OEM
- Available in differend lengths
Scope of delivery
Paraméterek
| Cable construction | Multicore cable |
| Cable length | 15 m |
| Plug A | 8 x RCA (M) |
| Plug B | 8 x RCA (M) |
| Use of brands | OEM |
| Color | Black |
| Dimensions | Diameter:Ø 1.30 cm |
| Weight | 2.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!