Leírás
Flexible stand for notebooks, tablets and controllers
- For all standard notebook sizes 30-43 cm (12-17")
- Quick release fasteners for fast assembly and disassembly
- Open design provides optimal air circulation
- Rugged black metal housing
- Movable and tiltable
- Adjustable height
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x bag
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 5 kg |
| Height | Maximum:40 cm |
| Minimum | 28 cm |
| Type (general stands) | Laptop stand |
| Color | Black |
| Storage area | 23 cm x 23.5 cm x |
| Dimensions | Width:26 cm |
| Depth | 26.5 cm |
| Weight | 1.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!