Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-quality steel winch-stand
OMNITRONIC STS-1 Speaker Stand with Crank
- Plug-in adapter plate for speakers without flange
- Tube diameter: Ø 35 mm
- Adjustable height
Package contents
- 1 x stand, 1 x adapter, 1 x user manual
OMNITRONIC Carrying Bag for STS-1
Nylon transport bag
- 2 x shoulder strap
Package contents
- 1 x bag
Manuals
ManualsParaméterek
| Weight | 5,46 kg |
| OMNITRONIC STS-1 Speaker Stand with Crank | |
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Height | Maximum:210 cm |
| Minimum | 130 cm |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Speaker stand/wind up |
| Material | Steel |
| Color | Black, painted |
| Weight | 5,05 kg |
| OMNITRONIC Carrying Bag for STS-1 | |
| Type (general stands) | Accessory |
| Transport aid | 2 x shoulder strap |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:123,50 cm |
| Width | 13,50 cm |
| Height | 20 cm |
| Weight | 0,41 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!